logo_27.jpg, 81kB

Nabídka Klubu

Nástěnný kalendář Klubu chovatelů Collií & Sheltií 2013

Obdivovatelům našich plemen nabízíme k prodeji nástěnný kalendář na příští rok. Kalendář je měsíční, najdete v něm fotografie dlouhosrstých i krátkosrstých kolií a šeltií. Navíc jsou v jednotlivých měsících uvedeny pořádané výstavy, sportovní i jiné akce.

Rozměr kalendáře je 217 x 290 mm (A4 na šířku), kroužková vazba, cena 120 Kč (5 EUR).

Jak vypadá vnitřek kalendáře můžete nahlédnout ZDE.

Kalendář bude osobně k vyzvednutí na semináři o vystavování v Hostivici dne 10.11.2012 - „Vystavování psů skupiny FCI I“. Další místa předání budou upřesněna na webu Klubu – www.collie-sheltie-club.cz.
Samozřejmě je možné i zaslání poštou (platba předem na účet), poštovné a balné pro ČR je 25 Kč.

Kalendář je možné objednat u Jitky Gogolínové, e-mail: jitkagogo@centrum.cz

 Vzhledem k usnadnění práce prosíme o e-mail, který bude mít v názvu uveden požadovaný počet ks a místo a den požadovaného převzetí. Např: "2ks Praha sobota", "1ks poštou" atd.

Do e-mailu pak prosím napište jméno osoby, která kalendář převezme, při zaslání poštou adresu pro zaslání a telefonní číslo. Při platbě na účet nezapomeňte uvést VS a SS. Variabilní symbol – telefonní číslo (stejné, které napíšete do emailu), SS 888.

Doufáme, že se Vám bude kalendář líbit a udělá případně radost i Vašim blízkým.


Anketa Kalendář KCHCS 2013 - hlasování k dnešnímu dni, tj. 18.9.12, rozhodlo o vzniku nástěnného kalendáře našeho Klubu. Celkově hlasovalo 103 lidí, podrobné výsledky hlasování k nalezení ZDE.


Kalendář kolie a šeltie 2012 - již vyprodán - ale připravujeme návrh na kalendář na rok 2013!!!!